Se sídlem Rybná 716/24, Praha, Staré Město, PSČ: 110 00
Zapsaná u Městského soudu v Praze, v oddíle C, vložka 347908

Rozlosování 1.kola 2024/2025 je hotové + další informace

29.08.2024 | | přečteno: 647x

Od této chvíle = 29.8.2024 23:30, je na webu platné rozlosování 1. kola sezóny 2024/2025.

Ostatní kola musím ještě ručně upravit, zatím si jich nevšímejte.

V soutěži je 17 týmů.

Hraje se od 3.-4.9.2024 do 24.-25.6.2025; 2x každý s každým + 6 kol play-off.

Celkem budeme hrát 38 zápasů, startovné pro jednoho hráče je tedy 38 x 115 = 4370 Kč.

(je to jako zima a normální sezóna dohromady)

Startovné pošlete do konce září, do 30.9.2024 na účet 1033126034/3030.

(do poznámky k platbě uveďte jméno týmu a "florbal 2024/2025")

Pošlete co nejdříve aktuální soupisku pro novou sezónu (ikdyž se na ní nic nezměnilo.

ZMĚNY

Všechny zápasy (úterý i středa) se budou hrát v hale 1 (ta vpravo, po vstupu do budovy horním vchodem).

Hala 1 je teď určená pouze pro florbal, takže není potřeba stavět a sklízet mantinely - hřiště bude stále nachystané.

Prosím POZOR - výjimkou je 1. kolo, to se bude hrát v hale 2, protože v hale 1 ještě budou probíhat práce.

Posunuli jsme časy zápasů.

- První zápas ve středu začíná v 17:30, aby se dal lépe stíhat.   (chtěli jsme se zbavit neoblíbeného času v 17:00)

- Jedna třetina trvá 14 minut (hracího času), následuje 1 minuta na oddech mezi třetinami. Přesný rozpis časů je zde: rozpis časů

Do startu třetiny nastupujte na pokyn rozhodčího a svižně. Každé zdržení znamená zkrácení třetiny.

- Nájezdy jsou zrušeny = zápasy základní části odteď mohou skončit remízou. V play-off samozřejmě nájezdy zůstávají.

(chtěli jsme vyřešit problém kratších třetin. Místo 15 minut se hrálo 13, protože bylo potřeba nechat rezervu na nájezdy. Teď budeme hrát 14 minut, aby mohl být první zápas posunut až na 17:30.)

Poznámka: Je možné hrát i plných 15 minut. Znamenalo by to ale, že poslední zápas bude končit až ve 22:36. Pokud se na tom většinově shodnete, můžeme to tak nastavit. Proberte v týmech a dejte nám vědět.

• A nakonec - stále hledáme další rozhodčí, pokud o někom víte, zavolejte nebo napište. Stejně tak má stále několik týmů nedostatek brankářů. Pokud víte o někom, kdo by si chtěl zachytat, ozvěte se. Děkujeme